| alinutzabulinutza98 a întrebat:

Buna TPU :* Am nevoie de ajutor! Am ascultat o melodie si habar nu am cum se numea big grin Ce stiu e ca in refren o fata face mmmm mmmmm si oricum e in alta limba...e o melodie energica si suna a spaniola sau ceva gen. Melodia e cantata de o tipa si nu stiu exact dar cred ca intervine si o voce de barbat happy Fundaa :X

2 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

Daca ai fi mai explicita poate as putea sa te ajut dar asa ca face una mmmm... nu prea cred ca te pot ajuta happy

| alinutzabulinutza98 explică (pentru myrko):

laughing Da stiu ....pe la refren cred canta sei movimento ooo si cand cred ca in spaniola de nu ma insel ...nu am avut ocazia sa o ask de multe ori blushing canta o fata apoi un baiatbatting eyelashes