| AlAndalus a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru in legatura cu gasirea unei melodii. Tatal meu m-a rugat sa-i caut o melodie auzita de el la Kiss fm.Problema este ca nu stie cum se numeste si nici cine o canta.Singurele detalii pe care le stie:este cantata de un barbat si acompaniata de niste viori.Stiti deja... Funda + vot raspunsului castigator big grin

Răspuns Câştigător
| andra97 a răspuns:

De obicei pe kiss se dau niste melodii din viata de zi cu zi.Cred ca este o formatie deepside deejays-never be alone.Sunt sigura ca aceasta e melodia.Si mie imi place foarte mult:X. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| andra97 a răspuns:

Ohh.imi pare rau.eu de obicei nu obisnuiesc sa ma uit la comentariile de mai jos.Si abia dupa ce am dat raspunsul am vazut ca ai raspuns.Nu vreau sa crezi ca doar m`am dat in spectacol.imi pare sincer rau si chiar nu vreau sa insinuezi ca te mint pentru ca nu e adv.

| AlAndalus explică:

Multumesc lui urSOgaga si lui Sylwyaa pentru mana de ajutor acordata, dar, din pacate melodia era alta decat ati intuit voibig grinEEPSIDE DEEJAYS - NEVER BE ALONE... oricum eu v-am dat cate un vot "Inteligent".