| Licuricitrist a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de catev amelodi cantate la pian in genul melodiei cantate de Eduard Cullen in Twilight-Amurg. Funda pentru cele mai bune melodii.

Răspuns Câştigător
| Alicia4408 a răspuns:

Hey buna! Poti sa cauti pe youtube soundtrack-ul filmelor New Moon, Twilght, si Breaking Dawn. Uite, de ex: http://www.youtube.com/watch?v=39Kvcgug2J0 acesta este preferatul meu :d

2 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Carter Burwell _ river follows you este cea mai buna. crede-ma. trebuie să o asculti!