| breez3 a întrebat:

am o mica problema la n97. descarc direct de pe tel muzica de pe www.petelefon.com si nu mi se salveaza toate mlodiile. aveti idee de ce?, Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai site-ul asta nu cred ca e 100% gratuit, adica ai voie sa descarci cateva melodii gratis, dar apoi trebuie sa-ti faci cont si sa platesti(cum e fisierul meu.ro de ex).nu stiu sigur, dar e o varianta...

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ca nu ai loc pentru toate in telefon, mai ales daca au dimensiuni mari.mai taie din ele, da-le ****(glumesclaughing ) dar ai putea sa mai stergi din ele.

| breez3 explică (pentru Bondarel99):

Pai n97 are memorie destula al meu are 32 gb, deci. si de melodii nu pot sa zic ca am multe ca am debea 14.

| SilvyanO a răspuns:

Site-ul este si va ramane gratuit, functioneaza pe absolut toate telefonele care suporta format-ul mp3, deci nu vad care este problema.