| djandrei a întrebat:

Buna TPU... am o problema. am un negativ ce nu mi-l place de nici o culoare si vreau sa il modific. adica tobele sunt bune dar nu imi place soundu. cum il pot modifica si cu ce program plzzzzzzzzzzz... fundita + vot. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Incearca sa folosesti mp3 cuter si sa tai tobele din muzica si sa inlocuiesti restul negativului cu ceva ce iti place pentru combinare poti folosi mai multe programe dar eu folosesc Virtual Dj