| sacrantolove a întrebat:

Am si eu o intrebare, as vrea sa-mi achizitionez un sistem audio si ma intrebam daca LG-ul (Life's Good) sunt buni si fac produse de calitate pe partea de echipamente audio si aceeasi intrebare si la firma Samsung.
Dupa ce ar trebui sa ma uit? Totusi as vrea un sistem cu multi watti, atentie "RMS". Dar in general, ma intereseaza daca Lg este bun

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Fiecare companie are modele reusite si mai putin reusite. Sfatul meu e sa citesti cu atentie descrierile si parerile oamenilor, eventual sa ceri si un sfat pe un forum mai specializat.