| larisa_2522 a întrebat:

Buna TPU am un Nokia N79 si cand ascult muzica la casti sau radio merge cam incet, mama mea are un Nokia 6300 si cand baga castile asa tare merge, i ceva din telefon sau asa merge telu eu am tot umblat prin el dar nu stiu unde sa apas. De ce merge asa incet? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alyntoxic50 a răspuns:

Du-te la medii la egalizator si selecteaza edit la un stil (functioneaza doar ultimele 2 stiluri din rand ), iti va aparea o fereastra cu un egalizator va trebui sa intrepti toate butoanele la maxm in sus ii dai ok si gata. Va trebui sa folosesti mereu acelasi stil daca vrei sa se auda tare Bafta.