| vladutik a întrebat:

Buna TPU am un telefon (samsung corby) mi-am pierdut cardul si nu am cablu de date pot sa-mi pun muzica pe el de pe calculator s-au are mp3? funa

Răspuns Câştigător
| badboyvlad a răspuns:

Pai iti trebuie un cablu de date. si un soft pentru ca altfel nu faci nimic cu cablul de date. Poti descarca softul de aici: http://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx 5. 1. 10064_2. exe

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Samusng corby are Mp3 dar nu ai ce face cu el...E mai bine cu music player.si se aude si mai tare (cu sensul cu volum mai mare) si mai tare(cu sensul tarelaughing)

| vladutik explică:

Da n-are mp3?

| Anna04 a răspuns:

Si ew am tot Samsung corby si fara card si adapter nu poti face nimic