| Geoops a întrebat:

As avea si eu o intrebare legata de o melodie a "Rihannei"... anume Read my lips. este clar ca nu o canta ea, nu este deloc vocea ei, voi ce credeti?
dau funda

uite aici melodia pentru cei care nu o stiu
http://www.youtube.com/watch?v=sPC8opNX5LM

Răspuns Câştigător
| frumusica77 a răspuns:

Da, si mie mi se pare acelasi lucru dar poate ca la studio i-au editat vocea. Acest lucru il fac aproape toate vedetele cunoscute. Eu sincer o ador pe Rihanna dar acum a facut-o lata! CUM SA ITI MODELEZI VOCEA IN ASA HAL INCAT SA NU O RECUNOASCA FANII!

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Off...toate melodiile rihanei.si tot ce auzi tu pe la radio este modificat.te asigur ca tot ce asculti tu, nu este muzica.este doar o incercare...de a crea muzica, pe departe de a fi muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ti zice acest comentariu de pe youtube?
"this demo u idiots! some one sing this song for her learn what means demo! are u stupid or what!"