| rebecaTa a întrebat:

as vrea sa-mi dati cateva informatii saun linkuri http://www.youtube.com/watch?v=4Ewm8BN2zXY despre fata care canta in acest video,stiu decat ca o cheama nadia, va multumesc funda :*

1 răspuns:
| frumixxxbubulina a răspuns:

DJ Dian Solo, cel mai bun DJ din Bulgaria, JuraTone, Startrax şi frumoasa solistă din Bulgaria, Nadia, sunt membrii trupei care astăzi lansează pe Libertatea.ro videoclipul piesei "I Love My DJ".

"I Love My DJ" este o piesă de dans de care vă veţi îndrăgosti. Vocea sexy a Nadiei se împleteşte cu ritmurile muzicii de club, în această melodie plină de farmec. Videoclipul, plin de energie şi sex-appeal, este o producţie bulgară filmată în unul dintre cele mai tari cluburi din Ruse.