| Danylalalala a întrebat:

Buna TPU...As vrea sa stiu cum le cheama pe fetele din Fifth Harmony, cati ani au si daca au iubit... Daca ma ajutati primiti pamblica!

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Acum sunt doar ally brooke hernandez normani kordei dinah jane hansen si lauren jauregui dar camilla cabello a parasit trupa deoarece nu s-a mai inteles cu colegele ei banuiesc din cauza unui prieten sau chiar a banilor oricum ea nu se mai vedea in viitor continuand alaturi de fifth harmony atunci era pustoaica nu realiza ce avea sa se intample pe parcurs oricum cred ca din actualele colege de la fifth harmony nu vor mai ramane pe parcurs si tare imi este teama sa nu aiba soarta lui pussycat dolls

| kyliejenner a răspuns:

Ally Brooke Hernandez
Camila Cabello
Normani Kordei
Dinah Jane Hansen
Lauren Jauregui

http://en.wikipedia.org/wiki/Fifth_Harmony