| MustacioaraTha a întrebat:

As vrea si eu un PlayList dragut cu muzica. Melodii Rock gen : Nickelnlack, Tokio Hotel. Sau chestii gen : Inna, Flo Rida, LaLa Band.

Dau Fundita la PlayListul care imi place cel mai multwinking
Multumesc mult :*

11 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

O singură chestie care nu-i atât de oribilă ai scris în întrebarea asta, şi i-ai pocit numele.
E vorba de Nickelback. Si nu, nu meriţi nimic.

| MustacioaraTha explică (pentru Woodenpints91):

Doar pentru ca am gresit un nume. straight face Sunteti toti batuti in cap!
Ce aveti? Sa nu'mi spuneti ca voi nuì'ati cresit niciodata straight face

Si app. In poza ta de profil se vede o ciudata data pana'n gat cu ruj straight face Invata sa te machezi.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MustacioaraTha):

Nici nu-ţi dai seama cât de penibilă pari când vorbeşti chestii de care nu ai cunoştinţă.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MustacioaraTha):

Şi un suferind de hipermetropie şi-ar da seama că acolo îi un băiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MustacioaraTha):

Chiar mă mir că "ciudata dată până în gât cu ruj " s-a abţinut să nu îşi bage ceva în gura ta. Şi mă mir că nu s-a luat şi de avatarul tău de hipsteriţă cu acnee.
Să ştii că nu e nimeni bătut în cap din cauză că nu eşti în stare să scrii numele unei trupe decente printre celelalte căcaturi precizate acolo.

| CautNume a răspuns:

Nu mai scrie "rock" si "Nickelback" langa gunoaiele alea (Inna etc...).

| Vans a răspuns:

Nu-ți dau nici un playlist că nu meriți.
Și sterge cuvântul"rock" de acolo, nici pe ăsta nu-l meriți.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nooope.
Nickelback*.
NOOOPE.

| SkizoMetal a răspuns:

Ce dracu e aia "Nickelnlack"?

| MustacioaraTha explică:

1. Scuze dar omu mai greseste. straight face Si eram grabita.
2. Mie imi place si muzica care o da pe KissTv, MTV si Utv. Si Rock'ul.
Si chiar nu vad de ce spuneti ca nu merit. Doar pentru ca am gresit un nume? raised eyebrows Mdaa. oh go on

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru MustacioaraTha):

E imposibil să-ţi placă Metallica şi Inna în acelaşi timp.