| BrisStina a întrebat:

Asta seara am auzit o melodie superba cand am fost la salahappysi nu mai stiu deloc cum se numestestraight facerefrenul il mai stiu dar nu binestraight face:,, Combo le his stared, combo is satared!"Asa suna. daca are cineva o idee va rog...si dau funda pentru cine o gasestehappy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Black Eyed Peas - Let's Get It Started
http://www.youtube.com/watch?v=IKqV7DB8Iwg&ob=av2n

Sper ca ti-am fost de ajutor!:*

| BrisStina explică (pentru anonim_4396):

Nu este aceasta multumesc oricum pentru ajutor:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrisStina):

Ai ascultat refrenul? Ca alta nu este asa.

| BrisStina explică (pentru anonim_4396):

Am ascultat totata melodia! si nici bitul nu e la felsad

| anonim_4396 a răspuns (pentru BrisStina):

Athinking .Paii.imi poti spune daca canta o femeie sau un barbat?big grin

| BrisStina explică (pentru anonim_4396):

Este cantata de o trupa de baieti big grin toata lumea stie melodia asta am intrebat peste tot toti o stiu dar nu stiu cum se cheamacrying

| codrynel a răspuns:

Eu nu stiu cum se cheama dar eu cand ascult o melodie versurile care le-am tinut minte le scriu pe yutube sau pe google big grinbig grinbig grin

| BrisStina explică (pentru codrynel):

Da dar am cautat 2 ore si nu am gasit nimicstraight face