| sad21 a întrebat:

Buna TPU buna tuturor iubitorilor de rock cu ajutorul hashtag-ului #RockLiberÎnRomania (pe Instagram) sa salvam rock-ul va rog!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce crezi ca schimbi cu un # pe un site care nu are nici macar o importanta? Aceste "petitii" online nu sunt bine de nimic.

| sad21 explică (pentru anonim_4396):

Pt tine nu are importanta pentru ca nu iti place muzica rock dar daca in locul rock-ului ar fi fost genul tau de muzica preferat ai fi actionat pune-te si tu in locul rock-rilor si daca petitiile online nu au importanta atunci de ce s-au strans aproximativ 3000 de voturi? Zi ca te dai mare destept

| anonim_4396 a răspuns (pentru sad21):

Putea fi orice tip de muzica, petitiile online nu sunt bune de nimic. Puteau fi si 300000 de semnaturi, am vazut deja si in Italia prostia asta si nu au facut nimic pana nu au iesit oamenii in strada. Ma refer la un alt topic, nu la muzica dar poate intelegi ce vreau sa spun. AM ras mult si bine cand in America anii trecuti au semnat nu stiu ce petitie astia online ca sa vada Obama, si avea cam un milion de semnaturi si ala nu a facut nimic. Daca nu ti-ar iesi fum pe nas de nervi ai intelege ce vreau sa zic dar nu am cu cine sa vorbesc. Bafta la semnaturi, ce sa zic.