| AnneeQ a întrebat:

Caut si eu o melodie,dar nu o gasesc pentru ca nu mai stiu exact cum se numea. Imi aduc aminte doar ca il chema ceva gen"Neymark" nu exact asa,dar parca avea un nume asemanator big grin. Iar in clipul melodiei era brunet, tanar cu o palarie alba si mai canta cu o fata thinking O stie careva?batting eyelashes. Dau FUNDA! :*

Stiu ca nu v-am dat prea multe detalii, dar doar atat imi mai aduc aminte. big grin

1 răspuns:
| Nadiiii a răspuns:

Eu stiu o melodie dar se numeste Vem Neymarhttp://www.youtube.com/watch?v=F_0W-I-kZ9U asta este?