| guiwenneth a întrebat:

Buna TPU :* Ce melodii va plac? Ma refer acum in prezent ce ascultati cel mai mult?big grinCare vi se par cele mai frumoase,"catchy", super...stiti voiwinkingVa rog spuneti-mi cat mai multe,nu conteaza genul,ascult aproape orice gen; precizez ca nu suport manelele,muzica populara,muzica de opera(gen simfonii, sau cantece compuse de Bethoven etc), melodiile romanesti sau facute de romani(din nou nu le sufar, exceptie daca sunt niste melodii foarte superbe pe alta limba)tonguein rest im plac toate genurile. Funda pentru cel/cea care imi spune cat mai multe melodii care le asculta si care sunt grozave(precizez din nou ca imi place orice doar ca am ramas in pana de melodii si nu prea reusesc sa gasesc melodii faine

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Zilele astea am tot ascultat:Rammstein-Sonne, Trooper-Pe aici nu se trece, Truda-Lasati-ma in pace, Alternosfera-Nepoata lui Gagarin.
Da, sunt in romana, prima data ai zis sa spunem ce ne place, iar mie mi se par "foarte superbe".

| CautNume a răspuns:

Zilele astea am tot ascultat:Rammstein-Sonne, Trooper-Pe aici nu se trece, Truda-Lasati-ma in pace, Alternosfera-Nepoata lui Gagarin.
Da, sunt in romana, prima data ai zis sa spunem ce ne place, iar mie mi se par "foarte superbe".

| Wøodenpints a răspuns:

Ceva îmi spune că asculți o muzică de căcat.
Și ceva-ul ăla nu minte niciodată.

App, se scrie Beethoven.

| guiwenneth explică (pentru Wøodenpints):

Poate nu m-am facut inteleasa:am spus ca ascult orice(pop,rock, rock clasic, rap, hip-hop, dance..etc).NU imi plac manelele, cantecele populare si muzica de operahappy cum as putea sa ascult muzica de ***** daca ascult ce asculta majoritatea?laughing(mda mi-am dat seama de greseala chiar dupa ce am publicat intrebarea, scuze pentru asta)

| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VOiYF4PbGe0
Numai asta am ascultat zilele astea.

| Sociopat a răspuns:

Am ascultat multa muzica celtica zilele astea. http://www.youtube.com/watch?v=jiwuQ6UHMQg

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Eu ascult mult pop si rap. Ceva gen Bug Mafia, Nane, Justin Bieber, Rihanna si muzica de genul asta..Ascult si reggae, muzica de relaxare. laughing

| Cupcakestar a răspuns:

Dar tu crezi ca asculti muzica mai buna?
Vrei sa spui ca tu nu asculti melodii facute de americani?
Si la k-pop ai spus "****"! Alt cuvant nu mai stii? Daca tu spui asa veva despre genurile care altcineva le asculta inseamna ca tu nu stii decat sa critici! Si nu critici constructive!

| Duucu a răspuns (pentru Cupcakestar):

Dar tu ce vrei, ca omului să-i placă toate genurile muzicale?

| guiwenneth explică (pentru Cupcakestar):

Nu inteleg la ce te referi dar incerc sa ma fac mai clara:m intrebat ce melodii ascultati si sa-mi spuneti.In caz ca sunt manele, muzica populara sau muzica simfonica sa nu va deranjati sa le scrieti fiindca aceste genuri nu imi plachappy nu stiu ce ai inteles tu laughing

| Cupcakestar a răspuns (pentru guiwenneth):

laughing))))
Nu,eu am avut un fel de "conflict" cu tipul/tipa asta Woodenpints si i-am raspuns lui/ei pentru ca el critica ce asculta alti! happy

| Cupcakestar a răspuns (pentru Duucu):

Pfff...
Tu ai citit raspunsul lui/ei?
A spus ca cel care a postat intrebarea asculta muzica de ****! Si cel care a postat intrebarea a spus ca nu asculta manele, muzica de opera si muzica romaneasca, in rest orice gen!
Daca a comentat asa inseamna ca el/ea asculta manele, muzica de opera si muzica romaneasca, adica din raspunsul ala nu se intelege altceva!