| Afghfjhgthgh a întrebat:

ce parere aveti de noua melodie a lui Adam? :X

http://www.youtube.com/watch?v=IyuoUY-EmZU

Mie mi se pare ca e reusita. :)
Multumesc. ( fara comentarii rautacioase, cui nu-i place, sa nu mai comenteze aiurea! )

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! este destul de antrenanta si se merita ascultata, dar nu as asculta-o la nesfarsit.
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Nu mă leg de orientările lui sexuale, dar ce cântă el mi se pare o poponărie, şi nu-mi imaginez ce fel de oameni ar asculta aşa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns (pentru Afghfjhgthgh):

Ai cerut o părere. Ţi-am spus părerea mea.
Trebuia să specifici în întrebare, că nu accepţi decât păreri pozitive pentru scatofilia din clip.

Răspuns utilizator avertizat