| SindyR a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Michel Telo - Ai Se Te Pego? (http://www.youtube.com/......ttp?/watch astept parerile voastre;)

Răspuns Câştigător
| MeGusta a răspuns:

O "melodie" retardata cu care ma tortureaza colegele in fiecare secunda a vietii mele. Neinteresant.

11 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Cea mai naspa melodie. Nu inteleg de ce va place atat de mult, mie mi se pare jalnica.

| NuclearAssault a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3hVqpjZ8qWM
Un kitsch, nu se poate numi muzica, e o manea, doar ca e facuta de un spaniol...

| Paulla a răspuns:

E doar o manea în spaniolă(de altfel, o limbă care-mi zgârie urechile). E groaznică.

| MeGusta a răspuns (pentru Paulla):

4 ani de spaniola m-au ajutat sa fac diferenta intre spaniola si ragetele tipului. Alea's in portugheza, dude -.-

| Paulla a răspuns (pentru MeGusta):

Greşeala mea, nu m-am obosit să o ascult mai mult de 10 secunde. În orice caz, spaniolă sau portughează, tot sună naşpa(atât melodia cât şi limba).

| Woodenpints91 a răspuns:

Un jeg.

| xEmiii a răspuns:

Mie imi place foarte mult, nu ma intereseaza ce spun ceilalti! love struck

| KiticatG a răspuns:

Mie imi place aceasta melodie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antipatica melodie:|.
http://www.youtube.com/watch?v=OtTCx9bXfCI