| oAndyy a întrebat:

TPU! Ce parere aveti despre Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez, Emily Osment, Bridgit Mendler, Vanessa Hudgens, Alexandra Stan, Elena Gheorghe. Rihanna, Lady Gaga, Andreea Balan, Blaxy Girls... Mai puteti adauga si alte vedete.
Exemplu:
1. M...
2. L...
3. D...
4. A...
P. S Scz categoria.

10 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

M Cyrus, D Lovato, S Gomez, E Osmet, B Mendler, V Hudgens etc. - Shitty stars from Disney.
A Stan, E Gheorghe, A Bălan, Blaxy Girls etc. - Shitty singers from Romania.
Rihanna, L GaGa etc. - Shitty singers from America.
Sayonara!

| AntoniaOrman a răspuns:

1.Miley Cyrus: imi place, e o actrita bunicica si are melodii frumusele!
2.Demi Lovato: Imi plac melodiile ei!
3.Selena Gomez: Era cantareata mea preferata...dar acum nu mai e. O sa vedeti voi cine e.
4. Emily Osment:Nu imi place
5.Bridgit Mendler:Asa si asa
6.Vanessa Hudgens: Cat de cat...
7.Alexandra Stan: Imi place, iar Marcel Prodan e un...
8. Elena Gheorghe: E super! Imi place mult, dar nu e printre preferatii mei.
9.Rihanna: Imi plac multe melodii de la ea.
10.Lady Gaga: Ea este cantareata mea preferata!
11.Andreea Balan: Imi plac unele melodii, dar nu multe. Imi placea cand era in trupa Andre.
12.Blaxy Girls: Imi plac cateva melodii.

| watzzup a răspuns:

Toate proaste in afara de blaxy girls

| Demzz a răspuns:

1.O iubesccc pe Miley love struck Idolul meu love struck love struck love struck cea mai frumoasa vedeta din lumea.Cea mai tare THE BEST love struck as face orice pentru Miley love struck toata ziua ascult doar miley

| Demzz a răspuns:

1.O urasc pe Demiii nu-mi plac decat cateva melodii. x_x
2.Imi place doar ft putin
3.Cea mai frumoasa vedeta din lume! Dupa Miley! O ador love struck love struck love struck
4.E frumoasa si canta bine big grin
5.Nu-mi placeee
6.E draguta.
7.E oribila straight face
8.O alta super-mega vedeta love struck love struck love struck
9.O ador pe Gaga kiss
10.Naspaa
11.Sunt o trupa cool.
Cam asa ar fi topul meu:
1.Miley Cyrus love struck
2. Emily Osment love struck
4.Rihanna
5.Lady Gaga.
6.Bridgit Mendler
7.Alexandra Stan
8.Blaxy Girls
9.Selena Gomez.
10.Demi Lovato
11.Vanesa Hudgens
12. Elena Ghoerghe
13.Andreea Balan

| oly1234 a răspuns:

Miley Cyurs=nu mai este cum era inainte ca acum se drogheaza
Demi Lovato =o fata ok talentata
Selena Gomez=muncitoare, talentata, inteligenta
Brigit Mendler=ok
Alexandra Stan=super tare
Rihana =talentat
Lady Gaga=se imbraca cam ciudat, dar are o voce ok
Andreea Balan=talentata
Smiley=cantaret de succes.

| EuRaspund_5168 a răspuns:

M Cyrus S gomez D lovato B mendler V hudgens etc.=staruri disney cam expirate unele.A stan E Gheorghe A balan etc=canterete pe care le respcet si le doresc binele

| eli30 a răspuns:

Demi Lovato este cea mai puternica cantareata pe care o stiu, in adolescenta a trecun prin ceva neimaginabil, iar acum e pe picioarele ei. Ea merita sa fie respectata nu injosita, in plus ea ii ajuta pe cei care trec prin ce a trecut si ea, ii incurajeza pe toti prin cantecele si cartile pe care ea le-a scris.
Despre celelalte vedete nu prea stiu.

| BieberJackson4ever a răspuns:

1.Miley s-a prostit, nu am nimic cu ea e frumoasa, arata bine dar se comporta ca o prostituata si nu va mai contraziceti in legatura cu asta fanilor pentru ca stiti ca e adevarat.
2.Selena Gomez e o scumpete, e o fdata deosebita, frumoasa si foarte draguta nu am nimic de spus urat in legatura cu ea.
3.Demi e draguta nu prea ascult mel ei dar...e frumoasa.
4. Emily Osmet.E frumoasa doar ca nu e genul meu.
5.Bridgit nu e cine stie ce frumusete dar joaca bine rolurile.
6.De Vanessa nu prea imi place dar canta frumos totusi.
7.Alexandra,hmmm,de 2 ori bravo, a ajuns vedeta internationala, tine-o tot asa!
8. Elena e pur si simplu superba
9.Rihanna mai cuminteste-te!
10.Lady Gaga pe scena pare nebuna dar in viata de zi cu zi e o fata extraordinara!
11.Andreea Balan nu prea imi place.
12.Nu le-am mai auzit de mult pe Blaxy Girls dar imi amintesc mel aia If you wanna be with me you wanna be with me you wanna be with me baby. Dragut.
13. Uite mai pun eu o vedeta, pe Beyonce.E superba! Are o voce minunata zici ca esti in paradis cand o asculti.

| blondutzata a răspuns (pentru BieberJackson4ever):

Evziti de p; i; zDEa THA fa nu o vorbi de miley e cea mai sexy am 15 ani si imi place mult si despre beyonce ai dreptate