| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Ce trebuie sa fac ca sa ating note foarte înalte? Dau funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| stefiiii3 a răspuns:

Foarte mult antrenament, dar se poate ca vocea ta sa nu duca note foarte inalte. Ti-ar trebui niste lectii de canto, profesorul te va ghida si iti va explica, plus iti va spune in ce stadiu esti in acest moment si te vad aduce pe linia de plutire.
Sper ca te-am putut ajuta.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Canto.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa iei lectii cu o profesoara de canto.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai bine poartă niste tocuri foarte înalte o sa arati super.

| Werrich a răspuns:

Operatie la corzile vocale, sa canti ca o privighetoare.

| StrongHeart a răspuns:

Sa iei lectii de Canto

| Mirel4412 a răspuns:

Daca vocea ta nu poate sa cante atat de sus nu ai ce sa-i faci, poate prin foarte mult antrenament si lectii, si multi bani cheltuiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te antrenezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin exercițiu... Dar poate ești altistă și poți atinge cu ușurință note joase, pe care alții le ating cu greu. Fiecare voce este unică și frumoasă în felul ei, un dar de sus care uneori trebuie lucrat pentru a ajunge la performanță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocalize, cauta Diana pap, vei găsi pe YouTube cele necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce voce ai. Nu toată lumea are o voce înaltă.