| KamyTza22 a întrebat:

Cum se numeste melodia din Naruto Shippuden ep 214?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Inteleg ca melodia pe care o vrei e cea de la deschidere, adica asta, nu? http://www.youtube.com/watch?v=Wt6FI4Ubku8&feature=related
Melodia asta este un oppening (op pe scurt), o melodie folosita la inceputul unui anime, dar de obicei exsta si o varianta completa, ca cea din link. Melodia asta se cheama "Lovers", cantata de 7!

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Cauta pe youtube soundtrack-ul. Sunt mai multe melodii.

| KamyTza22 explică (pentru irbis):

Melodia de la minutul 7:18 nu celelalte

| irbis a răspuns (pentru KamyTza22):

Inteleg ca melodia pe care o vrei e cea de la deschidere, adica asta, nu? http://www.youtube.com/watch?v=Wt6FI4Ubku8&feature=related
Melodia asta este un oppening (op pe scurt), o melodie folosita la inceputul unui anime, dar de obicei exsta si o varianta completa, ca cea din link. Melodia asta se cheama "Lovers", cantata de 7!

| KamyTza22 explică:

Melodia de la minutul 7:18