| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU cum se numeste obiectul in care introduci caseta dupa care o introduci in casetofon e ca o carcasa da nu e carcasa e ca o caseta dar fara banda muzicala sau rotite se desface si bagi caseta in ea dupa care o adaugi in casetofon nu are banda si rotite seamana cu o carcasa de casete doar ca diferenta intre carcasa si acel obiect in care introduci caseta iti permite ca dupa introducerea casete sa o bagii cu totu in casetofon?

4 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Initial m'ai dus cu gandul la walkman, dar...chiar nu stim ce zici tu aici laughing

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru Stavi_Alex_1987):

E in forma de caseta dar se deschide bagi caseta innauntru si o bagi cu totu in casetofon.

| Mirela78 a răspuns:

Ești bine?

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru Mirela78):

Da dar trebuie sa stii la ce ma refer nu vreau sa ma crezi nebun dar exista acel obiect ca si carca da nu e carcasa se introduce caseta in ea si introduci caseta impreuna cu ea in casetofon.