| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum vi s-a parut Michael Jackson? Mie mi-a placut, eu zic ca a fost un artist foarte bun

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu-mi placea cand era in viata.Auzisem de scandalurile pe care le-a avut cum ca ar fi violat etc.Dar dupa ce a murit si a inceput sa dea ore bune la tv muzica lui, a inceput sa-mi placa foarte mult happy Dupa ce a murit am asculat foarte mult timp muzica cu el si chiar si acum imi plac si mai ascult din cand in cand '' Beat it '', '' Who is it '', '' They don't care about us '' happy
Oricum e o legenda, a fost cel mai bun, numele lui o sa ramana pentru mult timp happy

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu i-am fost fan, dar asta nu m-a impiedicat sa-i ascult muzica si sa-i apreciez piesele, mai ales cand era in viata. Cum moare un artist, cum vezi valuri de descarcari online cu muzica lui, de parca atunci s-ar fi inventat si n-ar fi cantat o viata intreaga. E si cazul Madalinei Manole. Ascultam piesele ei si am crescut cu ele (la fel cu Michael Jackson). Le ascult si acum, chiar daca cei despre care fac vorbire nu mai sunt in viata. Si le voi asculta mereu. Pentru ca imi plac mult.

| MDenisee a răspuns:

Da a fost un artist foarte bun, va ramane si in istorie si in inimile iubitorilor de muzica lui happy

| ilinc a răspuns:

Da a fost un artist bun dar a murit din cauza unor tampenii.
in primul rand operatia acea pentru piele alba( de parca nu toti am fi la fel) care a fost o tampenie. stia consecintele si totusi a facut-o pentru frumusete
si in al doilea rand a murit ca toti ceilalti cantareti: din cauza drogurilor
eu cred( parerea mea) ca toti cantaretii nu mai au ce face cu atatia bani si se gandesc sa ii cheltuie pe droguri. dar michael jackson va fi mereu regele muzicii