| MorticiansDaughter a întrebat:

big hug

Sunt o fana Black Veil Brides si as vrea sa stiu daca mai e cineva fan pe aici. big hug [ si fete si baieti ]

12 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Ii ador

| мαяιє a răspuns:

Sunt prezenta >big grin

| Crucified a răspuns:

Eu. big grin

| Kiddzo a răspuns:

Logic. We are the fallen angels!

| AaLexS a răspuns:

Prezent.batting eyelashes
Pur si simplu ii ador. Ma regasesc in muzica lor, sunt uimitori. Cand sunt fericita ascult BVB, ma face si mai fericita. Cand sunt suparata ascult BVB, ma face fericita laughing. Si ii ador si pe ei ca persoane. Andy love struck e un frumos cu voce uimitoare. Baiatu' asta e un miracol, e perfect =p~. Jake e un maestru al chitarii. Are niste solo-uri de vis. Christian "CC" Coma stapaneste foarte bine tobele smug. Jinx e superb la chitara, il ador. Si Ashley e un "boss on bass" laughing. Canta super la chitara-bass. Si sper ca vor ajunge departe. Eu ii sustin. Desi imi doaresc foarte mult sa vina si in Romania sad. Vreau sa fac cunostinta cu ei. Aaa da si am si un tricou cu trupa b-). Pana si noaptea ascult BVB laughinglove struck. Pur si simplu : O TRUPA EXTRAORDINAR DE UIMITOARE. Si melodiile lor? Uimitoare, nu am cuvinte la ce cantece superbe au. Ca de exemplu : Fallen Angels, Perfect Weapon, Coffin, Carolyn, Saviour, New Religion, Youth and Whiskey si sa nu uitam de melodia mea preferata : The Legacy \m/. si mai sunt multe melodii oh go on
Black Veil Brides Army \m/

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Euu

| Aluiin a răspuns:

Hmm. poti sa-mi dai niste exemple de piese bune?
personal am ascultat vreo 3-4, dar singura care mi se pare decenta e Fallen Angels.

| MorticiansDaughter explică (pentru Aluiin):

Pai, uite aici niste piese de la BVB care imi plac mult : Mortician`s Daughter, Rebel Love Song, We stitch these wounds, New Religion, Saviour, Carolyn, All your Hate :] asculta`le pe acestea. sper sa-ti placa

| Aluiin a răspuns (pentru MorticiansDaughter):

Huh. not bad... :] imi plac toate, mai ales Saviour. Mersi.

| MorticiansDaughter explică (pentru Aluiin):

Cu placere. happy

| ComeAsYouAre a răspuns:

Bvb army \m/

| SlashGashTerrorCrew a răspuns:

Love BVB. BVB army 4everr \m/