| FetitsaRoz a întrebat:

De cateva zile ma tot deranjeaza o melodie. Nu mai stiu cine o canta sau cum se numeste si vreau mult sa aflu sad.
Melodia era trista si cantata de o trupa cu un vocalist de sex masculin.
Versurile erau parca - I miss youuuuuu[apoi mai spunea ceva]I love youuu[apoi mai spunea ceva] sau ceva de genul si mai spunea...I can't feeeeel i can't feel.
Funda.
PS: Scuzati daca am gresit versurile dar nu imi amintesc bine melodia sad

2 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Nu cred ca e asta dar merita sa incercibig grin cascada-everytime we touch