| VioletaMaria a întrebat:

De ce nu ma lasa sa imi adaug melodii pe profilul meu la muzica mea? Introduc link-ul de pe Youtube si imi spune:URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube.

Răspuns Câştigător
| Undercover10 a răspuns:

Mai joc, sub videoclip, langa butonul Like este butonul Share, apesi pe el si vezi ca mai jos de link(url), ai o casuta numita Options. Apesi si selectezi long link happy Copiezi si o sa vezi ca mergehappy
Succes!

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Inseamna ca vrei sa pui o melodie care este deja in playlist.

| alabalaportocalala a răspuns:

Vezi ca linkul sa fie in forma asta http://www.youtube.com/watch?v=oDNcL1VP3rY&feature=g-vrec
Poate e gresit ceva la link-ul pe care l-ai pus;)
nororc:D

| alabalaportocalala a răspuns:

Ai vazut ca ai reusit?laughing

| VioletaMaria explică (pentru alabalaportocalala):

Unele melodii!tongue Dar altele nutongue

| alabalaportocalala a răspuns (pentru VioletaMaria):

Mie-mi merg toate...straight face