| katy001_2743 a întrebat:

>~~De ziua mea am de ales intre:
-Concert Shakira[mentionez Shakira este cantareata mea preferata...deci ganditi'va la cantaretii vostrii preferati]
-Si DisneyLand Paris

Voi ce ati alege intre cantaretii vostrii preferati si DisneyLand Paris?

7 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu am fost la DisneyLand Paris(este cel original.america a facut copie dupa el )
Un concert dureaza 1:30-2:30 ore...
Ca sa vizitezi DisneyLand iti trebuie o saptamana ca sa il vezi pe tot...

| dutulina a răspuns:

Eu as alege Eminem si Rammstein

| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Eu as alege Disney Land Paris.
Pa, pa.

| mhg a răspuns:

Disney Land Paris, o experienţă de neuitat, pe când Shakira... straight face

| virus5381 a răspuns:

Indiferent de varsta as alege DisneyLand Paris. Chiar nu inteleg ce va place as amult la concerte...

| casillas a răspuns:

Shakira nu se stie cand mai vine in Romania... pe cand Disneyland nu pleaca nicaieribig grin

| Ioanantonia a răspuns:

Pai...Shakira nu mai vine in Romania...dar uh hotarasti