| anonim_4396 a întrebat:

Doar o intrebare as avea, promit fundita:
Stie cineva un mod prin care as putea-o contacta pe Paula Seling? Trebuie neparat sa iau legatura cu ea, dar n-am habar cum. Un mod de contact, in afara de blogul ei oficial, am incercat si acolo. V-as ramane tare recunoscatoare!

11 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Pe Twitter happy

| madia a răspuns:

Pe site-ul ei oficial.
http://www.paulaseling.com/
Acolo gasesti adresa de mail si telefonul.

| dulcik a răspuns:

Pai la casa de productie e o solutie

| laurentiu a răspuns:

Da stiu intra pe http://www.paulaseling.ro/ si vezi ca ai acolo nr de telefon, email.
ast fundita;;)

| Bii26 a răspuns:

Pe blogul ei
sau pe hi5-ul ei[in caz ca n`are, pe facebook]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, o iubesti si nu mai poti dupa ea. Sint sigur ca nu esti singurul si din moment ce i-ai scris pe blog si nu ti-a raspuns, inseamna ca s-a saturat de astia care o siciie in loc sa-si piarda vremea mai cu folos si sa-si gaseasca o prietena printre fetele de linga ei. Sau tu de ce crezi ca nu ti-a raspuns pe blog?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro: Te-as ruga sa te gandesti inainte de a scrie ceva si sa nu te ia gura pe dinainte. Si te-as mai ruga sa nu-ti dai cu parerea daca nu stii ce vreau sa discut cu ea. Este vorba despre muzica, nicidecum de iubit sau alte aiureli, multumesc!

P. S.: citeste ultima propozitie, scrie " recunoscatOARE "! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrat pe blogul ei, dar cand dau click sa scriu mesajul, scrie ca le va aparea managerilor ei, si nu cred ca imi vor baga de seama mesajul. Cred ca singura solutie ar fi sa sun la acel numar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonim, trag concluzii in functie de ce ne spui. Daca nu ne spui tot, trebuie sa suporti si consecintele laughing In situatia in care doresti un raspuns pe masura, trebuie sa fii mai deschisa si ai sa primesti si un raspuns mai la obiect... cine stie, poate chiar folositor. Altfel risti sa fii luat drept unul dintre cei multi si plictisiti care pun intrebari prostesti. Deci, riscul celui care nu-si explica doleanta, te-ai suparat degeabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro: Iti dau dreptate pe o parte, dar pe cealalta nu. Eu am cerut o sursa de contact, n-am deschis nici un subiect legat de ce doresc eu sa vorbesc cu ea. Intrebarea era daca stiai un mod prin care as putea-o contacta pe ea, nu ti-am cerut parerea despre ce-as discuta eu cu ea samd. happy
Lasa, se mai intampla, dar ca sa fim on topic, tu ai vreo idee despre un raspuns la intrebare?

P. S.: Nu m-am suparat, de fapt, chiar m-am distrat copios cand am citit ce mi-ai scris acolo laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonim, pai lucrurile stau la fel. Fata oricum n-o sa-ti raspunda pentru ca e de asteptat sa fie asaltata de mesaje si nici macar sa nu stea sa le citeasca. De fapt, cu cit esti mai "vedeta", cu atit ai mai multe mesaje si ar fi chiar imposibil sa citesti toat ce primesti. Probabil de asta scrie ca mesajele sint preluate de managerii ei, care sint chiar mai neinteresati decit ea de mesaje. Nici daca ai intilni-o nu cred ca ai avea mai multe sanse sa te apropii de ea sa-i vorbesti. Singura solutie viabila este sa fii prezentata de o cunostinta comuna happy Uite, ti-am dat si un raspuns la intrebare tongue