| JustMe4ever a întrebat:

Dupa cum stiti sunt o groaza de melodii facute ca dedicatii pentru anumite persoane (in care bine inteles apare numele persoanelor respective)
Stiti melodii de genul cu numele Alexandra, corina, Elena?

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Crede-mă,nu vrei să faci asta.Am căutat şi eu cu numele meu, şi am rămas cu sechele.
Poţi scrie pe youtube de exemplu "Alexandra" şi după dai search, şi vezi ce-ţi găseşte.

| JustMe4ever explică (pentru Holocaust):

Crede-ma eu am cautat si am gasit numai melodii "porcoase" de aceea speram sa aiba cineva melodii mai ca lumea