| bPm a întrebat:

Intr-o zi ca oricare alta ascultam Radio ZU iar deodata incepe o melodie in lb.portugheza...Nu nu este Ai si eu te pego sau balada boa sau thu thca thca (sau cum se scrie.) nici tacata este o melodie noua..va rog imi puteti spune numele melodiei.

Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Robertamirela23 a răspuns:

Leo Rodriguez - Bara bara bere bere

| Robertamirela23 a răspuns (pentru Robertamirela23):

Mersi pentru Funda!

| bPm explică (pentru Robertamirela23):

Nu ai pentru ce asta era melodia..de cand o cautam.Stiam eu ceva cu bere. da nu imi dadea prin gand laughing

5 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Ai putea să te uiți pe site-ul 'Radio ZU' și să vezi ultimele melodii ascultate. Baftă!

| bPm explică (pentru Elsiane):

Mersi pentru secundele de gandire acordate dar eram in masina cand am ascultat-o si nu puteam intra pe radio zu.

| Elsiane a răspuns (pentru bPm):

În orice caz, ce spunea în melodia aceea?