| MaDaMadalina18 a întrebat:

Ma puteți ajuta și pe mine? Pe Disney cântă o fata și un băiat o melodie din filmul Camp Rock2. îmi puteți spune și mie cum se numește?

Răspuns Câştigător
| GossipGirl_2226 a răspuns:

Este melodia "I wouldn`t change a thing", in romana "Nu te-as schimba nicicand" si o canta Miruna Oprea si Noni.

12 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Miruna Oprea si Noni- Nu as schimba nimic

| Floreenofficial a răspuns:

Noni ene si miruna oprea-i wouldn`t change a thing/nu as schimba nimic.
succes!:*

| Meli a răspuns:

Mirune Oprea si Noni Ene canta pe Disney Channel varianta in romana de la"I Wouldn't Change A Thing "
"Nu as schimba nimic"!
:*

| Andrada_5061 a răspuns:

Buna! Pai din cate spui tu cred ca ar putea fi Noni & Miruna- Wouldn't Change a Thing

http://www.youtube.com/watch?v=tdF_B59KNXc&feature=related
Sper ca te-am ajutat:*:*pup>:D

| lovehurts a răspuns:

Este melodia,, Nu as schimba nimic,, cantata de Miruna Oprea si Noni Ene si este versiunea in romana la melodia,, I Wouldn't Change A Thing,, cantata de Demi Lovato si Joe Jonashappy care intr-adevar face parte din cloctia,, Camp Rock 2,,

| Tokha a răspuns:

Aaa, aia ca re canta in romana, fata e o castigatoare de la concursul ala de mai demult de auditii si celalalt cred ca e Keo

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Miruna Oprea si Noni - Nu as schimba nimic.

| XatomisX a răspuns:

Iti spun eu se numeste Miruna & Noni - "I wouldn't change a thing" cu placere :*

| skull_8096 a răspuns:

Cred ca asta e mai folistor vezi toate melodiile din film si cine le canta.
http://en.wikipedia.org/wiki/Camp_Rock_2:_The_Final_Jam_%28soundtrack%29
Nu uita sa dai nota

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu miruna oprea si noni ene
si melodia se numeste nu te as schiba nici gand

| c0pilutza a răspuns:

Noni Ene feat. Miruna Oprea - I wouldn't change a thing

presupun ca asta cauti?!?!