| Anca30987 a întrebat:

Ma uitam la doza de hash si la un moment dat vine un video cu niste oameni care testau basul unei boxe pe o muzica. Intrebarea mea este,, Cum se numeste acea muzica?" videoul este acesta http://m.youtube.com/#/watch?v=oHGeincbIPg si muzica incepe la 7:18.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Incearca asa inregistreaza de la minutul 7; 25 la 7; 45 apoi intra pe www.midomi.com si acolo ai"click and sing or hum" si o redai acolo. Poate ai sansa sa o gasesti acolo.

| Deliciouscupcake a răspuns:

Nu intră pe video.