| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou (LG P500), dar nu stiu cum sa trimit muzica prin Bluetooth. Imi ziceti voi? Ms mult!

3 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ce o fi asa de greu sa trimiti muzica prin bluetooth? Cauta si tu unde e si vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va mai spun un lucru : pozele se trimit apasand tasta meniu, trimitere(sau ceva de genu), apoi selectezi prin Bluetooth, da la muzica nu merge asa. am cautat si in manual, da acolo nu scrie

| DaYannaDG a răspuns:

Intri in ThinkFree Office, selectezi bluetooth dupa care tii apasat pe melodia care doresti s-o trimiti cateva secunde. dupa dai TRIMITERE. Bluetooth.