| Edyss10X a întrebat:

Mi-ati putea da exemple de programe asemanatoare cu Winamp? S-au m-ati putea ajuta in legatura cu winamp, deci cand intru in el imi apare eroare:,, Winamp has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience... Send error report Don't send... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Prima dată, să vedem cu Winamp.
Descarcă Advanced SystemCare -> http://goo.gl/RHXdY apoi de la Toolbox/Trusă de unelte rulezi Iobit Uninstaller/Dezinstalatorul Iobit şi dezinstalezi Winamp şi tot ce ţine de el, bifezi Advanced apoi Peform full scan.
De la Care/Îngrijire lași totul bifat cu excepție Repară vulnerabilitățile/Vulnerability Fix, dai Scanare și Repară.
Dai click pe Start, Run, scrii msconfig.exe, debifezi Advanced SystemCare de la Startup, dai Apply și Ok, bifezi Don't show this...
Apoi, iei Winamp de aici www.ninite.com/winamp/

SAU, iei AIMP www.ninite.com/AIMP/

| Edyss10X explică (pentru DDCC):

Am dat click pe primul link si imi scrie 404 not found...

| DDCC a răspuns (pentru Edyss10X):

Scuze, link din nou pentru Iobit SystemCre -> http://goo.gl/EDQen