| Ana876ana a întrebat:

Bună TPU!
Mie îmi place foarte mult sa cânt în special muzica populara, dar nu prea am voce.
Credeți ca peste câțiva ani, fără ajutorul unui profesor, pot canta într-o formație?!

1 răspuns:
| girl2009 a răspuns:

Eu zic că nu o să poți. Nu vreau să îți stric visul, dar dacă zici că nu prea ai voce, și nu faci ore de canto, nu se prea poate. Încearcă să le spui părinților tăi că tu chiar vrei să faci asta. Dacă nu vor, încearcă să cauți lectii de canto pe Youtube. Sper că te-am ajutat cât de cât.