| Șușșș a întrebat:

happy
Nu v-ati saturat de toata muzica asta comerciala, cantata de toate speciile de oameni (c*rve, cocalari), cu cele mai jalnice videoclipuri, care toata ziua se dau la tv?straight face
Eu da. Ce formatii gen Nickelback, Simple plan, Destine, A day to remember, Muse, sau artisti gen Christopher drew.
Mersii tututor care dau raspunsuri, pentru ca nu prea mai am ce sa asculthee hee >big grin

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Breaking Benjamin, Disturbed, Maroon 5, Hoobastank, Skillet, Three Days Grace, Bon Jovi, Alice Cooper, Paramore, Good Charlotte, Green Day. sunt o grămadă, dar ți-am ales în funcție de artiștii pe care i-ai scris deja, că ți-aș scrie aici vreo 200 de trupe. laughing
Și eu m-am săturat de muzica de cocalari. Toți cocalarii cu muzica asta cred că sunt mai presus decât maneliștii, de fapt sunt la fel ca ei. Puțini mai sunt cu alte preferințe muzicale, în rest toți cu Inna, Puya, Biberon și alți ratați. Când întrebi pe cineva ce ascultă, îți spune că ascultă orice în afară de manele și populară. În majoritatea cazurilor, orice înseamnă rap comercial, house și alte idioțenii. Sunt jalnici.
Baftă

3 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Incearca Emilie Autumn. Spread the plague^^

| EnterSandman a răspuns:

Si eu m-am saturat peste cap de toate porcariile astea...
raman pentru totdeauna la metalele mele
cum spune si Nimic00 "old school rullz"

| LastChance a răspuns:

Green Day, Breaking Benjamin, Good Charlotte, Three Days Grace, 30 Seconds to mars, Bon Jovi, Metallica, Lordi, Ozzy Osbourne, Paramore, My Chemical Romance, Bullet for my Valentine, Black Veil Brides, Apocalyptica, HIM, 3 Doors Down, Avenged Sevenfold, Blink182, Skillet, Godsmack, The Rasmus, Papa Roach, Rev Theory. Si ar mai fi o gramada trupe de rock care imi plac, dar pe astea le ascult cel mai mult. Sper ca te-am ajutat happy :*