| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. O sa incerc sa explic pe cat de scurt posibil. Acum un an (in carantina) am descoperit ca simt o atractie deosebita pentru muzica. De atunci ascult muzica in fiecare zi si imi place foarte mult sa cant. Acum imi doresc sa o intreb pe mama daca as putea sa imi cumpar o chitara chiar daca o platesc eu, dar nu stiu cum sa o intreb fara sa suna ciudat. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi spui exact ca aici.

| AndrElle a răspuns:

OK.

| AndrElle a răspuns:

Deschis, ce te sperie e placerea ta pasiune, ai voce și vrei să cânți. Îmi place mama sa fac asta și asta.