| HarryPotter a întrebat:

pe kiss fm a fost difuzata o melodie cam acum o ora cantata de o femeie.refrenul incepea "you follow me" si avea niste versuri si apoi se termina " who i am". e mai veche melodia si e cunoscuta. o stie cineva?
DE precizat : nu este Lykke Li - I Follow Rivers

7 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Lykke Li - I Follow Rivers
http://www.youtube.com/watch?v=vZYbEL06lEU&ob=av2e
Downloadezi de aici:http://www.hot.files.ro/......8(fara.-ul de dupa hot)

| allerms a răspuns:

E cumva i folow rivers?

| HelloIrina a răspuns:

Follow the river. Daca doresti mai multe informatii poti apela la mine.Iti spun acestea fara sa caut pe net(ca altii).
Funda?
P.S.Sunt noua aici!

| HarryPotter explică (pentru HelloIrina):

Nu este aceasta melodia. mersi oricum

| HelloIrina a răspuns (pentru HarryPotter):

Este cam ciudat deoarece seamanda foarte mult cu aceasta melodie!

| Maria_Ana_1995_a a răspuns:

Buna am auzit ieri la kiss fm o melodie da nu dau de ea in niciun felcryingstiu doar ca refreunul suna asa,, remember the time spent together...remember,remember me,,
imi spuneti si mie cum se cheama si cine o canata