| sweet_6707 a întrebat:

spuneti-mi si mie o melodie pe care pot face o coregrafie faina... cea mai buna melodie primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| monykue a răspuns:

Blazin squad here 4 one sau cauta melodiile de la trilogia step up adica dansul dragostei. gasesti melodii gen florida low sau the club can't handle me cherish si young killa petey pablo show me the money t-pain take your shirt off timberland way I are

7 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

Lady Gaga-Poker face happy

| OrochiFan a răspuns:

Bumpy ride?

| monykue a răspuns:

Sau florida si transporta I wanna dance with you

| drumulspreiad a răspuns:

Corbin bleu-push it

| Simyx a răspuns:

N`sync- Pop, eu si cativa colegi de ai mei reusisem sa facem o coregrafie pe melodia asta de murea lumeahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bumpy ride

| StreetDancer a răspuns:

Sean paul -like glue.

doar daca ai destula energie :*