| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi in Chisinau o scoala unde se predau lectii de vioara?

Răspuns Câştigător
| mimi a răspuns:

Salut, nu cred că ai până in 10 ani rolling on the floor pentru ați da acel link deci îți dau un sfat,, Mai bine cauți un fel de profesor, ști tu, pe site-urile alea în care profesorii pun anunț că dau lecții, prețul nu trece de 50 de lei pe ora ( cam așaceva ) si cu instrumentul dacă nu ai probabil că are el (profesorul).
Succes happy
Îmi dai Funda?winking

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, din câte știu sunt numai pentru copii, nici pe google nu găsești cursuri pentru adulți sad

| mimi a răspuns (pentru FaraNumePls):

Cred ca sunt copil happy cel putin adolescent... deci care sunt acelea?

| mimi a răspuns (pentru mimi):

Salut, nu cred că ai până in 10 ani rolling on the floor pentru ați da acel link deci îți dau un sfat,, Mai bine cauți un fel de profesor, ști tu, pe site-urile alea în care profesorii pun anunț că dau lecții, prețul nu trece de 50 de lei pe ora ( cam așaceva ) si cu instrumentul dacă nu ai probabil că are el (profesorul).
Succes happy
Îmi dai Funda?winking