| dydododostar a întrebat:

Unde pot gasi bilete pentru concertul Lala Band din Oradea din 21 Februarie? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Eu stiu ca bilete pentru concertele lala band se gasesc pe:

www.vandbilete.ro, www.bilete.ro, www.eventim.ro, www.myticket.ro

si la sala unde vor canta, dar deocamdata se gasesc doar pentru sfarsitulk asta de luna in 4 orase, tu trebuie sa mai astepti pana sa cumperi pentru 21 fevruarie

| dydododostar explică (pentru Molecula):

Ok mersii voi cumpara de la sala concertului in curand.Ti-am dat funda

9 răspunsuri:
| macheamaandra a răspuns:

Buna! eu mi-am luat deja bilet simplu! daca vrei si tu tot simplu iti poti lua direct de la casa de cultura a sindicatelor, sau daca vrei bilet VIP intra aici http://www.bilete.ro/......omanda.asp Sper ca te-am ajutat!

| dydododostar explică (pentru macheamaandra):

Mi-am luat vip dar vreau simplu pentru fratele meu de unde il iau online?

| Ellena123 a răspuns (pentru macheamaandra):

Heiii cat costa un bilet simplu?happy

| biancaa30 a răspuns:

De fapt, le gasesti la Casa de Cutura a sindicatelor si la Teatrul de stat Regina Maria. In curand vor aparea si online.

| crisstina1213 a răspuns:

Daca tot ai luat te rog sa imi spui si mie daca mai sunt disponibile bilete vip eu am cautat pe site si am vazut ca scrie 0 bilete disponibile si mai incolo scria ca nu mai sunt bilete disponibile dar cred ca inca nu s-au pus in vanzare poate doar cele pentru luna ianuaria s-au pus te rpg s[unemi de unde l-ai luat tu? si daca mai sunt disponimbile?