| andreea171998 a întrebat:

Voua va place melodia Justin Bieber ft.Sean Kingston - Eenie Meenie? Mie nu prea imi place de Justin Bieber, dar melodia asta m-a dat pe spate. Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Buna! Foarte putin mi-a placut JB.Melodia era mai faina daca nu era si el in ea.happy

3 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Mersi de funda:*!>big grin

| Kerli a răspuns:

Te-a dat pe spate? nu mai spune! ce pot spune, cu siguranta le intrece, pardon, nici nu se compara cu melodiile de dragoste de la Celine Dion, Scorpions, Aerosmith, Stevie Wonder, Sandra, 3 Sud Est, White Lion, Chris DeBurgh etc
P.S. : daca nu ti-ai dat seama eram sarcastica
oricum daca vrei melodii care chiar sa te dea pe spate spune-mi asta printr-un mesaj si-ti fac o lista
pupici :*