| Jsheje a întrebat:

Bună TPU, vreau sa devin cântăreața dar nu știu cum. Am 12, am voce cam de nota 8 și sunt in corul scolii. Nu înțeleg o chestie, eu dacă sunt în cor și dacă cu timpul postez pe yt cover-uri și chestii de astea cum pot să-mi fac propriul meu concert? (bine nu chiar acum ca am 12 ani dar peste câțiva ani, cum?)

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Păi, dacă ești bună, vei avea fani ce îti vor aprecia munca și vei câștiga populatitate, până ajungi sa ai propriul concert încearca sa participi la concursuri, gasesti pe net, etc.

4 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Http://www.muzica.rdsbv.ro/oferta%20educationala.html poti da examen sa intri la o scoala de muzica, sau să te pregătești cu profesor particular și să dai admitere la o universitate de muzică.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Îti trebuire impresar care sa.ti caute de lucru. Documenteaza-te.