| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.❤ Vreau sa fiu vedeta..Ce as putea face ca sa devin cantareata?

Răspuns Câştigător
| Felekan_Ramona_1978 a răspuns:

In primul rand, oricat de buna, vocea trebuie educata. Ia lectii de canto clasic, popular sau muzica usoara in functie de tipul de muzica pe care ai vrea sa-l canti. E nevoie de multa disciplina, rabdare si perseverenta, dar daca ai mereu in minte scopul pe care vrei sa-l atingi, nu va fi prea greu... Bafta!

| Celestina003 a răspuns (pentru Felekan_Ramona_1978):

Multumesc frumosss!

| Felekan_Ramona_1978 a răspuns (pentru Celestina003):

Succes, multumesc si eu pentru funda si...sa auzim de bine!

7 răspunsuri:
| udisteanuteodora a răspuns:

Daca ai voce, filmeaza-te si pune-te pe youTube. Incearca sa faci si o coregrafie interesanta, si sa filmezi intr-un loc frumos din orasul tau. Ai grija ca filmarea sa fie buna, sa ai lumina cat trebuie. La inceput, poti incepe sa faci coveruri. Dupa aceea, daca it gasesti o colega/prietena care sa te ajute sa compui, poti sa iti faci melodiile tale. Si apoi totul vine de la sine. Likeurile, abonatii, fanii. Succes!

| Felekan_Ramona_1978 a răspuns (pentru udisteanuteodora):

happy si presupunand ca ar vrea sa devina cantareata de opera?

| Celestina003 a răspuns (pentru udisteanuteodora):

Multumesc mult!