| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa imi achiziționez o chitară la un preț mic. Sunt încăpătoare. Chitara Casme nu e buna? Ce imi recomandati?

1 răspuns:
| mlfz13 a răspuns:

Buna. Daca nu ai posibilitatea sa mergi cu cineva care se pricepe cat-de-cat pentru a proba chitara si pretul este un criteriu important, poti achizitiona linistita aceasta chitara pentru a invata. Ar mai fi si varianta sa incerci sa gasesti o chitara ceva mai buna dar folosita iar pentru asta util ar fi sa intri pe forumuri de chitaristi si sa spui acolo exact ce iti doresti. Bafta!