| BeByTzZa a întrebat:

Vreau si eu muzica noua...in afara de populara si rocklaughing

fundita pentru cele mai multe si mai bune melodi :X

Răspuns Câştigător
| LoLz a răspuns:

02 Snap – Everybody dance now (Remix)
03 Taio Cruz – Dynamite (Remix)
04 Elena Gheorghe – Midnight Sun (Original Extended Mix)
05 Tom Boxer Feat. Antonia – Morena (The Perez Brothers Extended Remix)
06 Andra – Something New (Claudio Cristo Rmx)
07 Shakira Feat. Dizzee Rascal – Loca (Remix)
08 Sasha Lopez – All My People (Extd Club Mix) Kiss FM ID
09 Speak One vs Gh. Gheorghiu – Unde dragoste nu e nimic nu e (Extended Version)
10 Mastiksoul – Run For Cover (Original Mix)
11 Milk & Sugar – Hey (Nah Neh Nah) vs. Vaya Con Dios (Milk & Sugar Dub Mix)
12 Dj Sava feat Raluka & Connect-R – Love You (Ext. Vers.)
13 Radio Killer – Lonely Heart (Extended Version)
14 Narcotic Sound and Christian D – Danca Bonito (Extended Version)
15 Dan Balan – Justify Sex (Pytter Jay Dee Extended)
16 Dr. Kucho! & Adonis Alvarez Ft. Marta Bolanos – La Tarde Se Ha Puesto Triste (Original Mix)
17 Ralvero, Dadz ‘N’ Effect – In My Bedroom (Original Vocal Extended)
18 Black Eyed Peas – Imma Be (Chuckie Remix)
19 Impact vs Moving Elements – Today (Extended Vers.)
20 David Guetta Feat. JD Davis – The World Is Mine (Remix)
21 Alexandra Stan – Mr. Saxobeat (Zagazound Club Ext)
22 Akcent – My Passion (Original Extended Mix)
23 Rihanna – Only girl (In the World) (Extended Club Mix)
24 ROA – Ne place (House Edit)
25 Caro Emerald – A night like this (Michael Sim funky edit)
26 Bon Jovi – It’s My Life (Albert Neve Remix)
27 Kobi Peretz – Some love (Kama Ahava Rmx)
28 Fly Project – Goodbye 2011 [Feminine Voice]

2 răspunsuri:
| SkateStyle a răspuns:

Hmm? pai incearca ceva gen: Lady GaGa - Starstruck. nu am idee ce e pe placul tau sau Shakira - Loca... Rihanna - Only Girl. mie imi plclove struck sper ca imi dai funda deoarece sunt noua pe sitesad si vreau si eu sa ajut lumea apropo muzica usoara e cea mai buna! merge si Andra Smiley etc (din Romania...din alte tari.) Cu placere! Sper si Astept funditalove struck