| justme2025 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii noi (2011).

Si mai vreau (daca stiti) o melodie (nu stiu cum se cheama sau cine o canta). Este la un moment dat o voce subtire care canta (la refren). Si nu este Fly Project-Goodbye.

Daca nu stiti dati-mi si mie melodii aparut noi in 2011. Dau funta pentru cele mai frumoase sau pentru cel care imi spune mlodia!

Răspuns Câştigător
| ramona_3149 a răspuns:

Alte 2 pachuri aici cu noutati 2011:
http://www.uploads.ws/BUNLmZ
Pachul contine - Selectii Muzica De Club Noua - Februarie 2011 * Vol. 20 * * New! *

1. Alex Kenji vs Mark Knight & Funkagenda - Bom Magica (Ben Lb Bootleg) (5:42)
2. Allexinno Feat. Starchild - Fallin' In Love (Extended Version) (5:25)
3. Amna - Tell Me Why (Extended Mix) (5:19)
4. Andra - Something New (Extended Mix) (7:00)
5. Anya - Beautiful World (Funky Elements Remix) (4:39)
6. Bastian Van Shield - Billie Jean Was Here (David Puentez Mash Bootique) (6:15)
7. Beat Music - Love Is Life (Emil Lassaria Remix) (6:05)
8. Boysdontdance - Just Jack (Attik Remix) (7:22)
9. Carlos Fauvrelle - Ieeee (Original Mix) (7:06)
10. Chriss Ortega ft Nicco - Feel Alright (Stereo Palma Mix) (6:30)
11. Ciprian Robu feat. Blanche - Fun (O Eh A) (Extended Version) (5:40)
12. Clare Maguire - Last Dance (Chase & Status Remix) (3:26)
13. Cocodrills - Buena Noche (Original Mix) (8:49)
14. Colina - Disco Statement (Original Mix) (8:30)
15. David Herrero - Shine (Original Mix) (6:20)
16. David Lara - Jammin Girl (Original Mix) (6:55)
17. David Penn - Ocean Drive (Open Your Mind) feat. Monia Amore (Vocal Mix)
18. Dirty Impact & Royal XTC - Tom's Diner (Lissat & Voltaxx Remix) (7:28)
19. Discoscience - The Tijuana Boogie (Damir Pushkar Remix) (6:01)
20. Dj Rabinu feat Elena - El Amor (Club Mix Re Work) (5:46)
21. Dj Sava & Raluk - Love You (Emil Lassaria Remix) (6:35)
22. Dj Sava feat. Raluka - Love You (Allexinno Remix) (6:50)
23. Dj Wady, Blanco - Milonga (Original Mix) (6:08)
24. Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls (Dj Fly Extended) (3:49)
25. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls (Extended Club Version) (4:19)
26. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls 2011 (Radio Edit) (3:41)
27. Funkerman - Paperbag Revolution (Original Mix) (8:57)
28. Gerald Henderson - Dance With You (Original Mix) (7:42)
29. Gramophonedzie - Out Of My Head (Original Mix) (6:12)
30. Julian Collazos - Bucaramanga (Original Mix) (6:44)
31. Konstantin Yoodza - Ping Pong (Original Mix) (6:24)
32. Le Ron & Yves Eaux & Arnold from Mumbai - Designer Funk (Belocca Remix)
33. Leisuregroove, Kevin Andrews - Everybody Dance (Original Mix) (7:10)
34. Madcon (feat. Ameerah) - Freaky Like Me (3:10)
35. Mattyas - Missing you (Extended Mix) (5:24)
36. Mike De Ville vs. L.A. Calling - Pump It Up (Rico Bernasconi Vs Max Farenthide Remix Edit) (3:28)
37. Miss Ventura - Can You Feel It (Odd Remix Extended) (5:13)
38. Morris - Because Of U (Radio Edit) (3:31)
39. Nicko - Last Summer (Extended Mix) (4:05)
40. Park Place - Out of Time (DJ Dark & Shidance Remix Extended) (5:06)
41. Piek, Danny Serrano - Je Ne Veux Plus (Original Mix) (7:37)
42. Pink Fluid - Bitch Lady (Crazibiza Remix) (6:22)
43. Play & Win - Ya Bb (Club Version) (3:50)
44. Quba Feat. Raisa - Feel That (Extended Mix) (5:04)
45. Richie Santana - Beginnings (Original Mix) (7:31)
46. Richie Santana - Best Kept Secret (Nuyoriberican Mix) (7:10)
47. Richie Santana - Enkama (Original Mix) (7:36)
48. ROA (Rise Of Artificial) - We Like It (El Coca La Rus Remix) (6:29)
49. Rob Mirage - Higher (Original Mix) (7:11)
50. Rob Mirage - Rumors (Original Mix) (6:47)
51. Rob Mirage - We Are Deeper (WestBoy Remix) (7:58)
52. Sabb - Can't Help Myself (Original Mix) (8:00)
53. Santos E Pecadores - Leva-me A DanAsa (Gregor Salto Remix) (7:51)
54. Saranda - Hadysee (Official Edit By Dony & The Kid) (3:25)
55. Sergi Moreno & Hector Comes - In Da Club (Original Mix) (6:35)
56. Shakira & Mahala Rai Banda - Loca Mahalageasca (Vamuzze Bootleg 2011)
57. Sis - Nu Wim De Wa (Original Mix) (7:37)
58. Sistem vs Deepcentral - In Urma Ta (Extended Mix) (5:16)
59. Stroke69 ft. Mc Allysia - Blew it away (Original Extended Mix) (4:45)
60. Supernova - Beat Me Back (Original Mix) (8:09)
61. Sweet Kiss - Alin Alin (Dj Robert Georgescu Final Remix) (5:25)
62. Tom Boxer & Catherine Cassidy - You (Extended Version) (4:43)
63. Tony Ray feat. MC Robinho & Lavy - Beautiful night (Extended Reworked)
64. V-Sag feat. Demmy - Breathe (DJ Tarkan's Intro & Outro Edit) (11:07)
65. Xonia feat Deepcentral - Hold On (Original Extended Mix) (5:50)
66. ZaBaVa feat. Dj Jonnessey and Aner - You (Extended) (5:15)

http://www.filebox.ro/download.php?ca=qtof727bd2jszomp
Selectii Muzica De Club Noua - Februarie 2011 * Vol. 19 * * New Hits' *

1. 666 - Alarma (Dj Vladootzy Bootleg Mix) (4:21)
2. AFMB - Backup Days (Original Mix) (6:47)
3. Akon - One More Time 2011 (Radio Edit) (4:00)
4. Albin Myers - Jump (Original Mix) (7:54)
5. Alex - One Shot (Radio Killer Remix) (6:37)
6. Alex Guerrero - Caminando (Original Mix) (6:24)
7. Andre Crom, Martin Dawson - In The City (Original Mix) (6:16)
8. Angel Stoxx - U R The 1 (David Keno Remix) (6:58)
9. Arty - Zara (Original Mix) (7:24)
10. Ben DJ - Let`s Get Closer (Lissat & Voltaxx Remix) (7:30)
11. Butch - A Positive Thang (Original Mix) (7:52)
12. Butch - Kids (Original Mix) (5:47)
13. Chris Lattner - 93 Feet East (Original Mix) (5:45)
14. Daniel Dubb - She's A Swinger (Original Mix) (8:44)
15. DJ Falk - Jaana (Vocal Radio Mix) (3:04)
16. Dj Rynno, Dj Bonne, Phelipe Sylvia - Work It (Club Version) (4:52)
17. DJ Simi - Dagobah (Original Mix) (8:53)
18. Duck Sauce - Barbra Streisand (Fidget Midget Bootleg) (5:06)
19. Edward Maya feat. Vika Jigulina - Desert Rain (Radio Edit) (4:12)
20. Emil Lassaria & F.Charm feat Diedra - 9 mm (Saxo Version) (5:02)
21. Entyce ft Hazel - In Da Club (Oliver Twizt Remix) (5:35)
22. Folk Tapes - O Sarracino (Original Mix) (4:36)
23. Gregor Salto feat. Chappel - We Got High (Original Remix) (8:01)
24. Groove Delight - Zunga Floor (Original Mix) (6:03)
25. Henrik B - Billingen (Original Mix) (9:02)
26. Hollen - Tic Tac Toc (Mark Morris Remix) (6:59)
27. Ian Pooley & Spencer Parker - Kinderteller (Original Mix) (9:23)
28. Karol XVII, MB Valence - Maruda (Gorge S Summer Vibes Remix) (7:52)
29. Koen Groeneveld, Arturo Silvestre - Klababber (Original Mix) (7:18)
30. L.A. - Ochii Tai (wiLLy & Harra Back in Time Remix) (4:56)
31. Lady Gaga - Animal 2011 (Radio Edit) (4:08)
32. Matt Myer vs. The Verve - Bittersweet Kickin (David Puentez Bootleg Mix)
33. Maya Jane Coles - Simple Things (Original Mix) (7:41)
34. Maya Jane Coles - What They Say (Original Mix) (6:40)
35. NDKj - 8 Reasons (Original Mix) (6:36)
36. Nick Kamarera & Deepside Deejays - Beautiful Days (Bjorn Wolf Remix) (4:55)
37. Noir - Africanism (Original Mix) (8:18)
38. Oliver Koletzki - Echoes 2011 (Oliver Koletzki Remix) (7:27)
39. Popof - Wax Machine (Original Mix) (6:54)
40. Puya & Boier Bibescu - La Munk 2011 (Dj Fly Extended Version) (4:03)
41. Robbie Taylor - Don't Let You Go (muzicajunki Remix) (6:45)
42. Simone Burrini - Let You Go (Original Mix Edit) (4:24)
43. Snoop Dogg vs. Snap - Rhythm is a Gangsta (Djs From Mars Bootleg Remix)
44. Spankox - You Like Torero (Original Mix) (4:43)
45. Stefano Noferini - Move Your Body (Original Mix) (7:16)
46. SuperNova - Beat Me Back (Original Mix) (8:09)
47. The Glitz - Rotary (Original Mix) (6:39)
48. Thomas Lizzara - The Woodfairy (Original Mix) (5:27)
49. Tinie Tempah - Written In The Stars (Radio Edit) (3:25)
50. Toni Tone - Forever Alive (Sunrise Inc Reedit) (3:38)
51. Tony Ray - Heaven (Extended Mix) (5:45)
52. Urban Soul, Roland Clark feat. Shawnee Taylor - Got To Believe (Remix)
53. Wade & Javi Emek - Lambrusco (Original Mix) (6:07)
54. White Label - No Title (Club Version) (5:28)
BYE !BYE !

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ultimele noutati 2011
Muzica de club 2011
http://fisierulmeu.ro/......s-rar.html

Pachul contine
Top 20 Vibe FM (20 Vibes) * Super *

1. 2-Pm feat. Mr. Z - Yakalelo (Extended Mix) (3:49)
2. Afrojack feat. Eva Simons - Take Over Control (Extended Vocal Mix) (6:40)
3. Akon - Once Radio (Radio Edit) (3:52)
4. Angie Be - Soundwaves (Extended Mix) (6:12)
5. Armin Van Buuren vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love (3:22)
6. Bob Sinclar feat. Sean Paul - Tik Tok (Club Mix) (4:11)
7. Cheryl Cole - Promise This (Digital Dog Club Mix) (6:03)
8. Dada Obernik & Harris - Stereo Flo (Extended Club Mix) (6:20)
9. David Guetta & Joachim Garraud feat. Chris Willis - My Freedom (Extended Club Mix) (7:06)
10. Dr. Kucho! feat. Marta Bolanos - La Tarde Se Ha Puesto Triste (7:45)
11. Duck Sauce - Barbra Streisand (Original Mix) (4:56)
12. First State ft. Relyk - Cross The Line (Extended Mix) (9:04)
13. Loko - I'm Ready (Original Mix) (6:38)
14. Martin Solveig ft. Dragonette - Hello (Original Mix) (4:42)
15. Peter Luts - The Rain (Radio Edit) (3:19)
16. Simina - Hold Me In Your Arms (Radio Edit) (3:32)
17. Swedish House Mafia - One (Your Name) feat. Pharrell (Vocal Mix) (5:54)
18. Swedish House Mafia vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza (Extended Vocal Mix)
19. The Chemical Brothers - Dissolve (Bloody Beetroots Remix) (3:20)
20. Vali Barbulescu - Addicted 2010 (David Deejay Remix)

| push2gl a răspuns:

Bullet-abravia :vezi daca este asta
http://www.youtube.com/watch?v=r_VYjOBLIAE

| ramona_3149 a răspuns:

Canta Amna Tell Me Why