| DaniGuitarMan a întrebat:

^.^ Vreau si eu sa va intreb... daca este cineva din bucuresti Si canta la chitara ( rock, orice gen de rock :p ); chitara sau voce? ^.^ caut pe cineva cu, care as putea sa cant impreuna big grin de distractie ^.^, sau chiar sa ne facem cunoscuti, cine stie... >>. eu cant la chitara de un an si ceva thinking

Sper sa primesc un raspuns cat mai curand ^.^ Va multumesc anticipat!
Aveti grija! ^_^

1 răspuns:
| fdff a răspuns:

Aia canta acolo pentru bani, nu ca sa canti tu cu ei! Ca daca canti tu cu ei se strica tot farmecul si nu mai primeste nici-un ban.