| AlexaAlexandra11 a întrebat:

Vreau si eu sa va rog daca stiti cumva cum se numeste o melodie de dragoste cantata de un chinez la pian. Stiu ca sunt multe dar vreau sa imi lasati un link cu melodia care o considerati voi ca este. Va multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Cred ca Yiruma e chinuzul din poveste si cele mai cunoscute melodii sunt Rivers flows in you si Kiss the rain.

| AlexaAlexandra11 explică (pentru Mădă0611):

Omg! Da, asta este. Dau funda, multumesc mult!

3 răspunsuri:
| AlexaAlexandra11 explică (pentru TooNight):

Iti multumesc dar nu e niciuna din astea sad. Videoclipul era filmat pe o scena inchisa si era un joc de lumina alba in umbra din sala respectiva