| catalinutz1288 a întrebat:

In zilele astea am auzit de cateva ori o piesa la radio dar nu am apucat sau nu mi-am dat seama care sunt cuvintele exacte ale piesei doar ca pare a fi asa mai lenta ...romantica si cantata de Akon. Are el vreo piesa mai noua?

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Salut, sunt sigur ca nu voi castiga eu funda happy dar stiu cum sa cauti melodia: Intri in Internet/YouTube/ si cauti Akon. Intri pe canalul lui si ar trebui sa apara daca are vreo mel. noua happy Bafta